Obecnie do dnia 15.07 przebywam na urlopie. Możliwy tylko kontakt mailowy

ADRES STUDIA:

ul. Miła 6

Chorzów

tel. kom.: 604 459 264

e-mail: studio@barbaraoleksa.pl

NUMER KONTA:

50 1020 5558 1111 1132 6620 0011

Faq

Poniżej kilka często powtarzających się pytań, na które znajdziesz odpowiedź.

Na sesję brzuszkową najlepiej umówić się, kiedy jest się w 7-8 miesiącu. Brzuszek jest wtedy ładnie zaokrąglony i widoczny, a samopoczucie jest komfortowe.
Sesję noworodkową najlepiej wykonać, kiedy dzidziuś jest jeszcze zupełnie malutki – w pierwszych dwóch tygodniach jego życia. Jego ciałko jest plastyczne, a dziecko większość swego dnia przesypia, dłatego łatwo ułożyć go w słodkich, dziecięcych pozach.
Do wykonania sesji noworodkowej nie trzeba przynosić dodatkowych ubranek. Posiadam akcesoria (przepaski, wstążeczki, materiały), które pozwalają w ciekawy sposób ukazać piękno dzidziusia. Przed sesją wysyłam przewodnik „Jak przygotować się na sesję”.
Przed sesją rodzinną przesyłam mailem specjalnie przygotowany poradnik, jak się do niej przygotować.
Dziewczynki będą pięknie wyglądały w najsłodszych sukienkach, jakie tylko posiadają 🙂 Proponuję wcześniejsze uzgodnienie kolorystyki ubranek dziecięcych, abym mogła dobrać odpowiednią stylizację i dodatki, żeby końcowy efekt w postaci zdjęcia był zachwycający! Dzieci na sesję roczkową mogą być tylko ubrane w majteczki/spodenki, dobrze by było jednak, aby i ten szczegół garderoby ustalić przed sesją.
Przed każdą sesją indywidualną przesyłam specjalny poradnik, jak najlepiej się do takiej sesji przygotować.
Po sesji otrzymujecie Państwo najlepsze, wybrane przez siebie, wyretuszowane zdjęcia. Jest też możliwość wykupienia plików niewyretuszowanych w cenie 15zł/szt. Zdjęcia można również dokupić po dłuższym okresie czasu.
Retusz obejmuje usuwanie niedoskonałości skóry, korekcję kolorystyczną, zadrapania, znamiona, usuwanie niepożądanych fragmentów na zdjęciu (np koniec tła, kocyka itp..). Przy zdjęciach plenerowych: podkreślenie kolorystyki, nasycenie kolorów. Retusz NIE obejmuje natomiast zmiany koloru tła na inne, podmiany postaci, twarzy, zmiany ubrania, kolorów włosów, paznokci itp.. Istnieje możliwość wykonania takiego retuszu za dodatkową opłatą, ustaloną indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania.