Portfolio sesji zdjęciowych

Ludzka pamięć jest ulotna, na szczęście na zdjęciach możemy uwiecznić każdą ważną chwilę naszego życia. Dzięki fotografiom piękne wspomnienia nigdy nie wyblakną, nie zatrą się w pamięci i zostaną z nami już na zawsze.

Aby pozować do zdjęć nie trzeba wcale być modelką. Każda z pań ma w sobie naturalne, kobiece piękno i czasem nie trzeba wielkich zabiegów, by je wydobyć i utrwalić na fotografii. Czasami wystarczy odpowiednia perspektywa, ciekawy pomysł… Bohaterki sesji same często są zaskoczone rezultatami, ponieważ maja okazje zobaczyć siebie w odmienionym, nieznanym dotąd wydaniu.

Na sesje zdjęciowe decydują się również panie, które dopiero mają zostać mamami. Przyjście na świat synka lub córeczki to przepełniony emocjami i wzruszeniem moment. Oryginalna sesja ciążowa z widocznym brzuchem będzie przepięknym upamiętnieniem całego czasu oczekiwania.

Bardzo popularnymi realizacjami są obecnie sesje noworodkowe. Odpowiednio zaaranżowane zdjęcia ukazują kruchość i delikatność małego człowieka. Dla rodziców to szansa na zapamiętanie swojej pociechy, która dopiero co pojawiła się na świecie i na którą tak długo wyczekiwali. W pierwszym miesiącu swojego życia dzieci przesypiają większość doby, dlatego stylizacja i ułożenie na potrzeby zdjęć nie stanowi dla nich żadnego stresu i dyskomfortu. W studiu panują optymalne dla noworodka warunki. Mama i tata, jeśli tylko sobie tego życzą, również mogą zapozować ze swoją pociechą, nawet nieco starszą. Zarówno dziecięce jak i rodzinne sesje zdjęciowe z pewnością stanowić będą wyjątkowa pamiątkę, do której ze wzruszeniem w każdej chwili będzie można wrócić.