Fotografia ciążowa

Moją specjalnością jest fotografia ciążowa. Najlepiej wykonać taką sesję, kiedy brzuszek jest już zaokrąglony, a samopoczucie przyszłej mamy znakomite. Oczekiwanie na przyjście ukochanego maleństwa sprawia, że każda kobieta promienieje szczęściem i tym samym wygląda pięknie:) Warto te chwile uwiecznić na zdjęciach, aby było co wspominać w przyszłości – gdy maluch urodzi się, dorośnie…

Zdjęcia z brzuszkiem warto wykonać około 7-8 miesiąca ciąży. Sesja trwa około godziny, w zależności od ilości stylizacji. Przy dobrej pogodzie można ją wykonać w plenerze. Fotografia ciążowa w studiu dzięki możliwości dobrania odpowiedniego światła, dodatków czy sukienek, które posiadam, ilość stylizacji jest niemal nieograniczona. Kiedy dziecko pojawi się na świecie zapraszam po raz kolejny na sesję noworodkową lub niemowlęcą. Mamy decydujące się na fotografię ciążową i noworodkową otrzymują 10% rabatu na jedną z tych sesji.

Moje studio mieści się w Siemianowicach Śląskich niedaleko takich miejscowości jak Katowice, Bytom, Chorzów czy Sosnowiec.