Zdjęcia plenerowe

Uwielbiam zatrzymywać w kadrze przemijające chwile – zarówno te przedstawiające naszą codzienność, jak i ważne momenty, które zmieniają nasze życie. Moją pasją jest uchwycenie emocji i momentów wzruszeń, które za kilka lat będą stanowiły dla Ciebie piękne wspomnienia. Proponuję Ci zdjęcia plenerowe w wybranych przez Ciebie miejscach, ale jestem także w stanie zasugerować lokalizacje, które moim zdaniem idealnie sprawdzą się jako tło sesji o konkretnej tematyce.

W moim portfolio znaleźć można zdjęcia o bardzo różnorodnej tematyce. Interesuje Cię ciążowa sesja plenerowa lub fotografia rodzinna? A może chcesz mieć pamiątkę z okresu swojego narzeczeństwa lub po prostu profesjonalnie wykonane fotografie we dwoje? Wykonuję także ujęcia typu beauty.

Podobnie jak ja jesteś zdania, że fotografie wykonane na łonie natury lub w miejskiej scenerii, mają wyjątkowy klimat? Chcesz sprawić sobie lub bliskiej osobie właśnie taką pamiątkę? Koniecznie skontaktuj się ze mną, a wspólnie ustalimy dogodny termin oraz szczegóły naszej współpracy.