Kim jestem?

Fotografką, pasjonatką, matką trójki dzieci. Bardzo się cieszę, że fotografia jest moją pasją:) Chcę abyś i Ty poczuł tę pasję i zaufał mi, kiedy zabiorę Cię w mój fotograficzny świat. Moja przygoda z fotografią zaczęła się dawno temu… Przed erą cyfrówek, kiedy byłam mała, a mój tata fotografował zenitem. Przez większość mojego dorosłego życia nie fotografowałam zawodowo, ale ta chęć gdzieś tam we mnie się tliła i dojrzewała..

Przełomem był moment, kiedy moje dzieci odchowałam na tyle, że poszły do szkół i przedszkoli, a ja mogłam poświęcić się mojej pasji pełną piersią:)

Od tej pory fotografuję zarówno kobiety, ale uwielbiam tez pracę z dziećmi – zarówno całkiem malutkimi jak i tymi starszymi – każda sesja jest dla mnie wyzwaniem, bo są to zupełnie inne sesje niż z osobami dorosłymi. Tu nie można liczyć na to, że dziecko „zapozuje”. Dla mnie ważne jest, aby wtedy złapać ten moment, kiedy uchwycę emocje w kadrze. Ulotną chwilę, kiedy nie ma pozy, ale jest naturalny uśmiech, a może zamyślenie?

Nie potrafię określić, które sesje sprawiają mi więcej frajdy: czy są to sesje dziecięce, rodzinne, czy kobiece. To chyba jest tak, że każda sesja jest inna, każda z nich daje mi inną satysfakcję. Kocham fotografować kobiety, bo lubię patrzeć, kiedy rozkwitają podczas sesji, a potem są zachwycone jej efektami… Pokazuję wtedy zarówno piękno kobiety, jej delikatność, jak i drzemiąca w niej siłę. Praca z noworodkami wyzwala u mnie pokłady cierpliwości i cieszę się, że mogę dać rodzicom pamiątkę w formie takich zdjęć, których sami nie byliby w stanie wykonać swojemu dziecku .. Starsze dzieci to wyzwanie – czasem pomimo, ciężkiej współpracy na początku – dzieci stają się ufne i obdarzają mnie uśmiechami 🙂

To wszystko sprawia, że pracując jako fotografka spełniło się moje marzenie 🙂

A wkrótce spełni się kolejne.. niebawem zaproszę do nowego, pięknego studia 🙂